Welcome to our online store!

Alternator-0120488291

Lus piav qhia luv luv:

120469001, 120469019, 120469039, 120469101, 120469103, 120469509, 120469686, 120469982, 120488256, 120488277, 120488278, 120488282, 120488291, 120489231, 120489282, 120489316, 986033510, 986034270, 98660041034440, 333440, 98660043827400, 33 3440, 3741, 3744, 4103 , 4389, 6033GB3010, 6033GB3023, 6033GB3047, 6033GB3055, 6033GB3083, 3255439, 3283780, 894300, 986041090, 986047870, 1244492, 1267235, 1274480, 1350515, 1351309700146, 8114,2972,943 V836659786, 943357261, F063075, 1177464, 11209422, AAN3112, AELD077, 10018258, LRA00973, LRA02504, LRA2504, LRA973, LRB00138, LRB138, 72735586, MG587, 51261017214, 5240151022,715291,541 91540702, 91541502, 91549902, 9154990280, 95407002, 101542002, 101548202, 101548902, 10154890280, 101549202, 10154920280, 10548902 , 3661502350, A0091549902, A0091549902, A0091549902, A009154990280, A0101548902, A0101548492802, A020156589, 510372, 9AR3927G, 20402404 AB


Product Detail

Hais txog peb

OEM Code

Cov tsheb uas siv tau

kev pabcuam

Khoom cim npe

0120488291 Amperage (A) 100
Kev sib hloov CW
Pulley Hom Tsis haum
Pulley Hom Tsau
Pulley Grooves 2
Plug Code 243

  • Yav dhau los:
  • Tom ntej:

  • 82893157_876802942797619_2007857443777806336_n

    Peb lub tuam txhab-Nitel Motors yog cov chaw tsim khoom zoo tshaj plaws ntawm cov pib txo qis thiab nws cov khoom.Peb tau dhau ISO / TS 16949-2009 International Quality System nruj me ntsis.Peb cov khoom txaus siab suav nrog Delco 38MT thiab 39 MT series, Bosch series, Mitsubishi series, Prestolite series, Hitachi series, ntau tshaj 10 series thiab 100 qauv ntawm kev pib motors.Peb cov khoom haum rau ntau hom cav thiab Trucks, xws li Cummins xyaw, Deutz xyaw, Freightliner Trucks, International Trucks, Caterpiller engines, Volvo Trucks, Mack Trucks, Renault Trucks, DAF Trucks, Scania Trucks, Daewoo Trucks, Iveco Trucks, OMAN Trucks, Mercedes Trucks, Isuzu Trucks, Nissan Trucks, Weichai Fais fab cav, Sinotruk, DCEC cav, CCEC cav, Shanghai Diesel xyaw, Dalian Diesel xyaw thiab hais txog.
    peb ntseeg siab heev tias thaum koj ua haujlwm nrog peb, Peb tuaj yeem nrhiav cov txiaj ntsig kev loj hlob.
    Peb lav qhov zoo.

    Peb lav qhov kev pabcuam.
    Peb lav lub sijhawm muaj txiaj ntsig.
    Peb lav lub sijhawm khoom xa tuaj.
    Cia siab rau peb, Xaiv peb, Los rau peb.
    NITEL ENGINEES
    Txawb |Whatsapp |Wechat: +86 13326253833
    Email: carina-motors@hotmail.com
    Lub Vev Xaib: www.nitel-motors.com
    BOSCH 12 0469001
    BOSCH 12 0469019
    BOSCH 120469039 ib
    BOSCH 12 0469101
    BOSCH 120469103
    BOSCH 12 0469509
    BOSCH 120469686 ib
    BOSCH 12 046 9982 ib
    BOSCH 120488256 ib
    BOSCH 120488277 ib
    BOSCH 120488278 ib
    BOSCH 120488282 ib
    BOSCH 120488291 ib
    BOSCH 120489231 ib
    BOSCH 120489282 ib
    BOSCH 120489316 ib
    BOSCH 986033510 ib
    BOSCH 986034270 ib
    BOSCH 986034400 ib
    BOSCH 986037410 ib
    BOSCH 98603740 ib
    BOSCH 986041030 ib
    BOSCH 986043890 ib
    BOSCH ib 3351
    BOSCH ib 3427
    BOSCH ib 3440
    BOSCH 3741 ib
    BOSCH ib 3744
    BOSCH 4 103
    BOSCH ib 4389
    BOSCH 6033GB 3010 Nws
    BOSCH 6033g3023 ib
    BOSCH 6033g3047 ua
    BOSCH 6033g3055 ua
    BOSCH 6033g3083 ib
    CUMMINS 3255439 ib
    CUMMINS 3283780 ua
    DAF 894300 ib
    DAF 986041090 ib
    DAF 986047870 ib
    DAF 1244492 ib
    DAF 1267235 ib
    DAF 1274480 ib
    DAF 13 50515
    DAF 1357591 ib
    DAF 297297 ib
    DAF 393746 ib
    DAF 613097 ib
    DAF 894300 ib
    FENDT 1800111482 ib
    FENDT v836659786
    FIAT / MARELLI 943357261 ib
    JOHN DEERE f063075 ua
    KHD 1177464 ib
    LETRIKA (ISKRA) 11209422 ib
    LETRIKA (ISKRA) UA 3112
    LEYLAND TIAB SA 077
    LIEBHERR 10018 258 ib
    LUCAS LWB 00973
    LUCAS LRA02504
    LUCAS TSI 2504
    LUCAS lwv 973
    LUCAS LRB00138
    LUCAS LWB 138
    MAHLE 7273586 ib
    MAHLE SIB 587
    txiv neej 51261017214 ib
    txiv neej 51261017215
    MERCEDES-BENZ 51542402 ib
    MERCEDES-BENZ 715424002 ib
    MERCEDES-BENZ 71542402 ib
    MERCEDES-BENZ 71548102 ib
    MERCEDES-BENZ 81543102 ib
    MERCEDES-BENZ 915406 2
    MERCEDES-BENZ 91540620 ib
    MERCEDES-BENZ 91540702 ib
    MERCEDES-BENZ 91541502 ib
    MERCEDES-BENZ 9154902 ib
    MERCEDES-BENZ 9154990280 ib
    MERCEDES-BENZ 954070 2
    MERCEDES-BENZ 101542002
    MERCEDES-BENZ 101548202 ib
    MERCEDES-BENZ 101548902 ib
    MERCEDES-BENZ 10154890280
    MERCEDES-BENZ 101549202 ib
    MERCEDES-BENZ 10154920280
    MERCEDES-BENZ 10548902 ib
    MERCEDES-BENZ 3661502350 ib
    MERCEDES-BENZ A0091549902
    MERCEDES-BENZ A009154990280
    MERCEDES-BENZ A0101548902
    MERCEDES-BENZ A010154890280
    MERCEDES-BENZ A0101549202
    MERCEDES-BENZ A010154920280
    MERCEDES-BENZ A010548902
    PERKINS 2871c201 ib
    VALEO 2940780 ib
    VALEO 436589 ib
    VALEO 510372 ib
    VALEO 9 ua 3927g
    VOLVO 20402404 ib
    Ua Qauv Hom Xyoo Cov ntaub ntawv
    MERCEDES-BENZ ACTROS Xyoo 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 UA Xyoo 1997-2002 11946cc, 313HP TSI
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831k ua Xyoo 1997-2002 11946cc, 313HP TSI
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S ib -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS Xyoo 1832 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 UA Xyoo 2003 - 11946cc, 320HP TSI
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832k ua Xyoo 2003 - 11946cc, 320HP TSI
    MERCEDES-BENZ ACTROS Xyoo 1835 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 AW AK Xyoo 1997-2002 11946cc, 354hp, 1
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835k ua Xyoo 1997-2002 11946cc, 354hp, 1
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 S ib -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 A., ib Xyoo 2002 - 11946cc, 360HP TSI
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 UA Xyoo 2003 - 11946cc, 360HP TSI
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836k ua Xyoo 2003 - 11946cc, 360HP TSI
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 LOJ -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS Xyoo 1840 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 UA Xyoo 1997-2002 11946cc, 394hp, 1
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840k ua Xyoo 1997-2002 11946cc, 394hp, 1
    MERCEDES-BENZ ACTROS Xyoo 1840 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS Xyoo 1841 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841k ib Xyoo 2003 - 11946cc, 408hp, 1
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 LOJ -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS Xyoo 1843 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 UA Xyoo 1997-2002 11946cc, 428hp, 1
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843k ua Xyoo 1997-2002 11946cc, 428hp, 1
    MERCEDES-BENZ AXOR 2 635b Xyoo 2005 - 11967cc, 354hp, 1
    MERCEDES-BENZ AXOR 3 028b Xyoo 2011 - 6374cc, 279 kWs
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028k ua Xyoo 2011 - 6374cc, 279 kWs
    MERCEDES-BENZ AXOR 3228c ua Xyoo 2002-2004 6374cc, 279 kWs
    MERCEDES-BENZ AXOR ib 3335 Xyoo 2004 - 11967cc, 354hp, 1
    MERCEDES-BENZ AXOR 3 335b Xyoo 2004-2005 11967cc, 354hp, 1
    MERCEDES-BENZ AXOR ib 3340 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3 340b Xyoo 2004-2005 11967cc, 401 hp 3 qhov rooj hatchback
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340k ua -  
    MERCEDES-BENZ AXOR ib 3343 Xyoo 2004 - 11967cc, 428 hp 5-qhov chaw nres tsheb wagon — specifications
    MERCEDES-BENZ AXOR 3 343b Xyoo 2004 - 11967cc, 428 hp 5-qhov chaw nres tsheb wagon — specifications
    MERCEDES-BENZ AXOR 4 135b Xyoo 2005 - 11967cc, 354hp, 1
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135k ua Xyoo 2009 - 11967cc, 354hp, 1
    MERCEDES-BENZ AXOR 4140k ua Xyoo 2009 - 11967cc, 401 hp 3 qhov rooj hatchback
    MERCEDES-BENZ AXOR 4143k ua Xyoo 2009 - 11967cc, 428 hp 5-qhov chaw nres tsheb wagon — specifications
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G Xyoo 1998 - 6374cc, 252 kWm
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G Xyoo 1999 - 6374cc, 279 kWs
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N Xyoo 1998 - 6374cc, 231 kWs
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N Xyoo 1998 - 11967cc, 252hp, 1
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N Xyoo 1998 - 6374cc, 279 kWs
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N Xyoo 1999 - 6 374cc, 245cv
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N Xyoo 1999 - 6374cc, 279 kWs
    MERCEDES-BENZ kuv CITO 130 kW tsi Xyoo 1999 - 4 249cc, 177cv
    ERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 5000 Xyoo 2002 - 4801cc, 218 PS, 2000cv
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 5000 Xyoo 2002 - 6374cc, 231 kWs
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 5000 Xyoo 2012 - 4801cc, 218 PS, 2000cv
    MERCEDES-BENZ VARIED 613d ua -  
    MERCEDES-BENZ VARIED 615d ua -  
    MERCEDES-BENZ VARIED 810 AWG (670,398) AWG Xyoo 1996 - 4250cc, 4 tsi, 102 hp
    MERCEDES-BENZ VARIED 813d ua -  
    MERCEDES-BENZ VARIED 8 13 DAWS -  
    MERCEDES-BENZ VARIED 814 AWG Xyoo 1996 - 4250cc, 4 tsi, 136hp
    MERCEDES-BENZ VARIED 815d ua -  
    MERCEDES-BENZ VARIED 815 ua -  
    MERCEDES-BENZ VARIED 816 AWV 133 Xyoo 1996 - 4250cc, 4 tsi, 152 hp
    MERCEDES-BENZ UNIMOG ua 1150l Xyoo 1988 - 5 675cc, 125cv
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 300 2000 - 4249cc, 150hp, 1.4 tsi
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 300 2000 - 4 249cc, 177cv
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 3000 Xyoo 2002 - 4249cc, 150hp, 1.4 tsi
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 3000 Xyoo 2002 - 4 249cc, 177cv
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 400 2000 - 4 249cc, 177cv
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 400 2000 - 6374cc, 231 kWs
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 4000 Xyoo 2002 - 4249cc, 150hp, 1.4 tsi
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 4000 Xyoo 2002 - 4 249cc, 177cv
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 4000 Xyoo 2002 - 4801cc, 218 PS, 2000cv
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 500 -  
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 5000 Xyoo 2002 - 4801cc, 218 PS, 2000cv
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 5000 Xyoo 2002 - 6374cc, 231 kWs
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 5000 Xyoo 2012 - 4801cc, 218 PS, 2000cv
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD Xyoo 1999 - 15928cc, 435HP TSI
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD Xyoo 1999 - 15928cc, 476hp, 2.0 TSI
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD Xyoo 1999 - 11967cc, 354hp, 1
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD Xyoo 1999 - 15928cc, 435HP TSI
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD Xyoo 1999 - 15928cc, 476hp, 2.0 TSI
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD Xyoo 1999 - 15928cc, 435HP TSI
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD Xyoo 1999 - 15928cc, 476hp, 2.0 TSI
    MERCEDES-BENZ UNIMOG ua 1150l Xyoo 1988 - 5 675cc, 125cv
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 300 2000 - 4249cc, 150hp, 1.4 tsi
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 300 2000 - 4 249cc, 177cv
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 3000 Xyoo 2002 - 4249cc, 150hp, 1.4 tsi
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 3000 Xyoo 2002 - 4 249cc, 177cv
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 400 2000 - 4 249cc, 177cv
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 400 2000 - 6374cc, 231 kWs
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 4000 Xyoo 2002 - 4249cc, 150hp, 1.4 tsi
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 4000 Xyoo 2002 - 4 249cc, 177cv
    MERCEDES-BENZ UNIMOG Hauv 4000 Xyoo 2002 - 4801cc, 218 PS, 2000cv
    MERCEDES-BENZ ZETROS 1833 A., ib Xyoo 2008 - 7201cc, 326 hp 5 hp 5 qhov rooj SUV — specifications
    MERCEDES-BENZ ZETROS 2 733a:ua Xyoo 2008 - 7201cc, 326 hp 5 hp 5 qhov rooj SUV — specifications

    Nitel Qulaity Warrty:

    Tag nrho peb cov khoom muab kev pab cuam warranty ib xyoos.Yog tias muaj teeb meem zoo ntawm cov khoom nws tus kheej txij li hnub ntawm kev yuav khoom, tom qab tau txais kev pom zoo los ntawm peb lub tuam txhab tshuaj xyuas zoo, peb yuav muab cov khoom lag luam tshiab dawb.

    Nitel neeg lub hom phiaj:

    Cov neeg siv khoom txaus siab yog peb lub hom phiaj, thiab ua tsaug vam tias yuav tsim kom muaj kev sib koom tes ruaj khov rau cov neeg siv khoom kom koom tes tsim kev lag luam.Lub tsev ci ntsa iab tag kis ua ke! Peb lub tuam txhab suav nrog "tus nqi tsim nyog, sijhawm ntau lawm thiab kev pab cuam tom qab muag zoo" raws li peb txoj cai.Peb vam tias yuav koom tes nrog ntau tus neeg siv khoom rau kev sib koom ua ke thiab cov txiaj ntsig.Peb zoo siab tos txais cov neeg yuav khoom tuaj yeem tiv tauj peb.
    Feem ntau cov teeb meem ntawm cov neeg muag khoom thiab cov neeg siv khoom yog vim kev sib txuas lus tsis zoo.Kev coj noj coj ua, cov neeg muag khoom tuaj yeem tsis kam nug tej yam uas lawv tsis nkag siab.Peb rhuav tshem cov teeb meem no kom ntseeg tau tias koj tau txais yam koj xav tau rau qib koj xav tau, thaum koj xav tau.Lub sijhawm xa khoom sai dua thiab cov khoom koj xav tau yog peb Cov Cai.

     

  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb